Самбісти поповнили скарбничку України шістьма медалями на Європейських іграх

23 червня 2019, 21:04
У заключний день змагань з самбо українці завоювали "срібло" і "бронзу"

Катерина Москальова

Українські самбісти здобули ще дві медалі на Європейських іграх 2019 року в Мінську. Наші борці сьогодні мали шанс поповнити скарбничку країни на сім медалей, в тому числі одним "золотом", але довелося задовольнятися лише двома нагородами. Катерина Москальова у ваговій категорії до 68 кг поступилася у фіналі Лісіє Бабич з Хорватії і залишилася зі "сріблом".

А ось за бронзову нагороду зачепитися змогла тільки Галина Ковальська у ваговій категорії до 80 кг, яка обіграла в "малому фіналі" грузинку Іріне Леонідзе.

Проте, виступ наших самбістів у Мінську можна вважати успішним – вони завоювали золоту, три срібні та дві бронзові медалі. Всього в скарбничці України за три змагальних дні накопичилося вже 12 медалей: три "золота", п'ять "срібла" і чотири "бронзи".

Другі в історії Європейські ігри завершаться 30 червня. В Іграх виступлять понад 4 тисячі спортсменів з 50 країн, які розіграють 199 комплектів нагород у 15 видах спорту. Збірна України відправила у Білорусь близько двох сотень атлетів. Прапор України на церемонії відкриття ніс олімпійський чемпіон Микола Мільчев. У 2000 році на Іграх в Сіднеї він завоював "золото" в стендовій стрільбі.

Нагадаємо, що ми побували на тренуванні українського легкоатлета Богдана Бондаренка перед стартом на Європейських іграх. Він побореться за нагороди в стрибках у висоту.

Богдан Бондаренко: тренування в Києві перед стартом Європейських ігор 2019. Фото О.Бойко