Найуспішніша спортсменка в історії зимових Ігор не змогла виграти останню гонку в кар'єрі

7 квітня 2018, 17:51
Норвезька лижниця Маріт Бьорген посіла друге місце в своїй останній гонці

Маріт Бьорген. Фото AFP

Норвезька лижниця Маріт Бьорген стала другою в гонці на 30 км класичним стилем на домашніх змаганнях в Алте , які стали для неї останніми в кар'єрі .

Співвітчизниця Бьорген Рагніль Хага посіла перше місце , обігнавши найближчу суперницю на 30 секунд . На третьому рядку розташувалася Астрід Якобсен ( 1 : 22.43,3 ) .

Бьорген є восьмикратною чемпіонкою Олімпійських ігор , що є абсолютним рекордом зимових Олімпіад .

Раніше повідомлялося , щоМаріт Бьорген вирішила завершити кар'єручерез відсутність мотивації. "Я розумію, що у мене немає необхідної мотивації для того, щоб виступати на 100% в сезоні, тому я вибрала варіант завершити кар'єру", – заявила днями спортсменка.

Лижні гонки. Чемпіонат Норвегії. Алта. Жінки, 30 км з роздільним стартом, вільний стиль:

1. Рагніль Хага – 1 : 20.59,3
2. Маріт Бьорген – відставання 31,2
3. Астрід Якобсен – відставання 1.44,0
4. Сильї Слінд – відставання 2.07,5
5. Інгвільд Остберг – відставання 2.19,7
6. Катрін Харсен – відставання 2.39,9

Нагадаємо , що Маріт Бьорген виграла останній медальний вид програми на Олімпіаді в Пхенчхані в 2018 році – мас – старт на 30 кілометрів класичним стилем . Медаль Бйорген допомогла збірній Норвегії виграти медальний залік Ігор-2018 в Пхенчхані.