Сам собі зламав ніс: польський футболіст невдало намагався виконати удар через себе

3 березня 2020, 16:08
Захиснику не вдався трюк біля чужих воріт, і він сам себе покарав

Курйозний епізод стався під час футбольного матчу в чемпіонаті Польщі. Один з гравців, намагаючись виконати ефектний удар, вдарив себе по обличчю ногою і зламав собі ніс. До слова, читайте про те, що мама Роналду потрапила в лікарню з підозрою на інсульт.

У місті Гдиня місцева команда "Арка" приймала "Лодзь". Вже на самому початку матчу стався незвичайний інцидент. На 6-й хвилині центральний захисник гостей Мацей Дабровські під час навісу у штрафний майданчик господарів з кутового вирішив виконати удар через себе. Однак навичок футболістові не вистачило, і він промахнувся. М'яч пролетів повз, а Мацей вдарив коліном собі в ніс. На поле викликали медиків, які допомогли Дабровські покинути поле. Таким чином, вже на сьомій хвилині пройшла перша заміна в грі. А пізніше у хлопця зафіксували перелом носа.

Раніше ми писали про курйоз в Північній Македонії: футболіст вибив м'яч з-під ніг суперника іншим м'ячем.

Зустріч же завершилася нічиєю 1:1. "Арка" займає в чемпіонаті Польщі 14-е місце, а "Лодзь" – 16-е, останнє. Так що з технікою у гравців аутсайдера, як бачимо, великі проблеми.