Садіо Мане став найкращим футболістом тижня у Лізі чемпіонів

13 квітня 2018, 16:28
Гравець допоміг "Ліверпулю" обіграти "МанСіті" у чвертьфіналі

Мане у матчі з "МанСіті". фото AFP

Футболіста "Ліверпуля" Садіо Мане названо найкращим гравцем тижня за підсумками матчів-відповідей 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Мане провів на полі всі 90 хвилин в повторному чвертьфінальному матчі з "Манчестер Сіті", який відбувся в Манчестері у вівторок і завершився з рахунком – 2:1 на користь "червоних". За 26-річного сенегальця проголосували 51% респондентів.

Друге місце посів нападаючий італійської "Роми" Едін Джеко (31%), який відзначився голом у домашньому матчі з іспанською "Барселоною" (3:0), замкнув трійку форвард туринського "Ювентуса" Маріо Манджукич (16%), який оформив дубль в гостьовій грі з мадридським "Реалом" (3:1).

Сьогодні відбулось жеребкування півфіналів Ліги чемпіонів. "Баварія" зіграє з "Реалом", а "Ліверпуль" зустрінеться з "Ромою".

Перші матчі 1/2 фіналу відбудуться 24 і 25 квітня, відповіді – 1 і 2 травня.

Нагадаємо, що фінал поточної Ліги чемпіонів відбудеться 26 травня в Києві на НСК "Олімпійський". Посли фіналу головний тренер збірної України Андрій Шевченко і мер столиці, знаменитий боксер Віталій Кличко взяли участь у жеребкуванні, а також взяли участь в передачі трофея господареві турніру.