З Ярмоленком такого не було 229 днів: огляд матчу "Вест Гем" – "Бернлі"

9 липня 2020, 11:49
Український вінгер вперше з листопада з'явився в основі свого клубу. Але це не врятувало "молотобійців" від поразки

Андрій Ярмоленко / Фото: Reuters

У чемпіонаті Англії з футболу відбувся знаковий для Андрія Ярмоленка матч. Український вінгер вперше за 229 днів вийшов в основному складі свого "Вест Гема", провівши на полі 62 хвилини в домашньому поєдинку проти "Бернлі", після чого був замінений. На жаль для українця, цього разу він не забив, а "Вест Гем" Ярмоленка програв "Бернлі" 0:1.

Ярмоленко двічі пробивав по воротах "Бернлі", але обидва рази – невдало. При цьому суперник свій єдиний гол забив на 38-й хвилині – відзначився Родрігес.

Огляд матчу "Вест Гем" – "Бернлі" (0:1)

За гру з "Бернлі" Андрій Ярмоленко отримав від аналітиків WhoScored оцінку 7,0. Вищі бали виставили тільки трьом гравцям "Вест Гема" – Соучеку (7,4), Фредеріксу (7,8) і Антоніо (7,9).

Нагадаємо, нещодавно Ярмоленко забив "Челсі" - це був перший гол Андрія на клубному рівні за 262 дні. Тоді він приніс "Вест Гему" перемогу, але після поразки від "Бернлі" команда українця – знову під загрозою вильоту з АПЛ.

"Вест Гем" – "Бернлі" – 0:1