З самого ранку "Шахтар" скромно обіграв латвійський "Вентспілс" в контрольному матчі в Туреччині

9 лютого 2020, 11:01
Єдиний м'яч "гірники" забили з 11-метрового

/ Фото: Офіційний сайт ФК "Шахтар"

У неділю вранці донецький "Шахтар" провів черговий "товарняк" на тренувальному зборі в турецькому Белеку. Суперником чемпіона України був бронзовий призер першості Латвії – "Вентспілс". До речі, вчора "Шахтар" виграв у словенської "Олімпії", здобувши вольову перемогу в останні 10 хвилин матчу.

Тренер "гірників" Луїш Каштру виставив стартовий склад з урахуванням суботнього поєдинку.

Гра очікувано проходила під диктовку української команди. Правда, фавориту вдалося забити всього один м'яч, та й то – з 11-метрового. Артема Бондаренко збили в штрафному майданчику "Вентспілса" на 16-й хвилині, і бразилець Маркос Антоніо реалізував пенальті – 1: 0. Дивіться відео голу.

Читайте реакцію соцмереж на суперголи "Шахтаря" в Туреччині . Фани оцінили майстерність Коноплянки і Патріка.

Наставники обох команд зробили багато замін, але рахунок так і не змінився. Ця зустріч з латвійським колективом для чемпіона України стала останньою на цьому зборі в Туреччині. Вже сьогодні, в неділю, команда повертається до Києва.

Дивіться, як "Шахтар" обіграв учора словенську "Олімпію"