З Роналду вперше цього року трапилася найбільш неприємна річ для форварда

27 лютого 2020, 09:26
Поєдинок проти "Ліона" став першим в 2020-му, в якому Кріштіану не зміг вразити ворота суперника

Кріштіану Роналду / Фото: Reuters

Апсет для Кріштіану! Матч 1/8 Ліги чемпіонів, в якому "Ліон" вдома обіграв "Ювентус" 1:0 став першим у 2020 році, в якому нападник туринців Роналду не забив. Матч-відповідь, нагадаємо, відбудеться 17 березня.

Відзначимо, що перед учорашньою поразкою Кріштіану Роналду забивав у всіх іграх Серії А, починаючи з грудня минулого року, а сумарно в семи матчах італійської першості цього року португалець вразив ворота суперників 11 разів. Крім того, в Кубку Італії 35-річний форвард за цей період провів два матчі і забив в кожному з них по голу.

Однак у поєдинку з "Ліоном" результативна серія 5-разового володаря "Золотого м'яча" перервалася.

Додамо, що в іншому поєдинку середи "Манчестер Сіті" обіграв на виїзді колишню команду Кріштіану Роналду "Реал" з рахунком 1:0. Цей результат дозволив Хосепу Гвардіолі досягти рекорду.Він став тренером, який частіше за інших в цьому столітті обігрував "Королівський клуб".