З путівкою в Токіо в кишені українська каратистка-красуня виграла турнір в Еміратах

16 лютого 2020, 17:37
Анжеліка Терлюга розтрощила всіх суперниць у вазі до 55 кг

/ Фото: facebook.com

Українська "небезпечна красуня" Анжеліка Терлюга продовжує успішно виступати на турнірах з карате. Сьогодні одеситка оформила перемогу на змаганнях серії "Прем'єр-ліги Карате-1" в Дубаї. Вчора ми повідомляли, що каратистка Терлюга здобула олімпійську ліцензію для України на Ігри-2020 на Токіо – першу в історії! В Об'єднаних Арабських Еміратах 27-річній спортсменці потрібно було виступити краще за німкеню Яну Мессершмідт, яка, як виявилося, зупинилася в півфіналі.

Терлюга не обмежилася малим і виграла турнір у ваговій категорії до 55 кг! У неділю у вирішальній сутичці Анжеліка перемогла єгиптянку Аттіє Ясмін – 2:1. Раніше наша співвітчизниця пройшла каратисток із Чилі, Китаю, Польщі та Туреччини.

У минулому році українка була в Дубаї другою. Лише на двох з останніх десяти турнірів найпрестижнішої серії Терлюга не виходила у фінал. І сьогодні вона здобула шосту перемогу! Нагадаємо, минулого літа Терлюга стала срібною призеркою Європейських ігор-2019.