Руні не забив пенальті, його клуб вилетів в плей-офф MLS

2 листопада 2018, 11:51
Визначилися всі півфінальні пари північноамериканської футбольної ліги

Вейн Руні. фото AFP

В MLS визначилися останні півфіналісти плей-офф у Східній і Західній конференціях. Столичний "Ді Сі Юнайтед", за який виступає Вейн Руні, в драматичному поєдинку поступився "Коламбус Крю". Основний час матчу закінчився нічиєю 1:1, після чого суперники обмінялися голами в овертаймі. Путівку в наступний раунд розіграли в серії пенальті, де пощастило більше гостям. Руні не реалізував свою спробу – з його ударом впорався голкіпер.

"Ді Сі Юнайтед" – "Коламбус Крю" – 2:2 (2:3 пен)
Голи: Фредерік Бріллант (21), Нік Делеон (116) – Федеріко Ігуаїн (30, 96)

Раніше ми повідомляли, що команда Златана Ібрагімовича не вийшла в плей-офф MLS, незважаючи на те, що Ібрагімович став другим бомбардиром регулярного чемпіонату, забивши 22 м'ячі.

Таким чином сформувалися пари півфіналістів в обох конференціях.

Схід:

"Нью-Йорк Сіті" – "Атланта Юнайтед"
"Коламбус Крю" – "Нью-Йорк Ред Буллз"

Захід:

"Реал Солт-Лейк" – "Спортинг Канзас Сіті"
"Портленд Тімберз" – "Сіетл Саундерс"

У червні нинішнього року Руні підписав контракт з клубом MLS "Ді Сі Юнайтед" терміном на три з половиною роки. У ЗМІ повідомлялося, що за цей період англійський футболіст заробить в цілому 13 мільйонів доларів.