Румунська "Стяуа" змінила назву на Футбольний клуб "Спорт Бухарест"

16 лютого 2017, 12:24
Міністерство оборони заборонило використовувати свій бренд нинішньому власнику клубу

Емблема ФК "Спорт Бухарест"

Бухарестський клуб "Стяуа" змінив назву після того, як Міністерство оборони Румунії через суд домоглося заборони на використання бренду клубу.

Як повідомляє Sport.ro, тепер "Стяуа" буде називатися FCSB – Футбольний Клуб "Спорт Бухарест", щоб отримати ліцензію на наступний сезон.

"Ми не стали чекати до літа, і змінили назву вже в лютому", – повідомив президент клубу Джіджі Бекалі.

При цьому глава "Стяуа" також заявив, що продовжить в суді відстоювати стара назва клубу і планує до нього повернутися приблизно через рік.

"Стяуа" протягом п'ятдесяти років був армійським футбольним клубом, а в 1998 році перейшов в приватну власність, при цьому місцева влада не забороняли використовувати символіку. З приходом в клуб Джіджі Бекалі в 2004 році армія подала в суд позов за порушення правил використання бренду.

В кінці грудня суд зобов'язав керівництво "Стяуа" виплатити Міністерству оборони Румунії 40 млн євро штрафу за незаконне використання своєї назви.

Пізніше Верховний суд Румунії залишив в силі рішення Міністерства внутрішніх справ про заборону "Стяуа" використовувати назву, емблему та клубні кольори.

"Стяуа" є не тільки великим румунським, а й європейським клубом. У 1986 році команда з Бухареста виграла Кубок чемпіонів, а через 2 роки в фіналі змагання поступилася "Мілану". Також "Стяуа" 26 разів вигравала чемпіонат Румунії та 22 – Кубок країни.