18 грудня 2018, 13:14
Після завершення кар'єри гравця Каррік входить до тренерського штабу Моурінью

Майкл Каррік. Фото manutd.com

До призначення виконувача обов'язків головного тренера "Манчестер Юнайтед" командою керуватиме Майкл Каррік, повідомляє Sky Sports. Призначення очікується в найближчі 48 годин. 37-річний екс-півзахисник команди після завершення кар'єри в минулому сезоні увійшов до тренерського штабу "МЮ". Раніше ми повідомляли, що звільнення Моурінью до кінця 2018 року обійдеться "Манчестер Юнайтед" в 24 мільйони.

В якості гравця він разом з командою п'ять разів виграв чемпіонат Англії, а також став переможцем Ліги чемпіонів.

Нагадаємо, раніше з поста головного тренера був звільнений Жозе Моурінью. Команда займає шосте місце в чемпіонаті Англії – 26 очок у 17 матчах. У неділю "червоні дияволи" програли "Ліверпулю" (1:3).

Під керівництвом 55-річного тренера "МЮ" виграв Кубок ліги, Суперкубок Англії і Лігу Європи.

Останньою краплею терпіння керівництва "Червоних дияволів" стала поразка від "Ліверпуля" з рахунком 1:3 в попередньому турі чемпіонату Англії. Наразі "МЮ" перебуває в 11 очок від топ-4 Прем'єр-ліги і ризикує залишитися на наступний сезон без Ліги чемпіонів.