Рожевий приносить удачу: гонщик піднявся на 11 місць із пошкодженим авто і був названий найкращим у Формулі-1

12 липня 2020, 19:51
Мексиканець вразив своєю волею до перемоги в Австрії

Пілот «Рейсінг Пойнт» Серхіо Перес / Фото: Reuters

Пресслужба Формули-1 підбила підсумки голосування вболівальників, які визначили найкращого пілота на австрійському Гран-прі Штирії. Гонку на "Ред Булл Ринг" у Шпільбергу виграв британець Льюїс Гамільтонза кермом "Мерседеса", але найбільше голосів отримав мексиканський пілот рожевого боліда "Рейсінг Пойнт" Серхіо Перес.

Після невдалої кваліфікації Перес стартував лише 17-м, але пробився вгору і на останніх колах дистанції боровся з таїландським пілотом "Ред Булл" Александером Албоном за четверту позицію. У запалі бою Перес пошкодив переднє антикрило і в підсумку перед самим фінішем пропустив вперед Ландо Норріса, ставши шостим. Нагадаємо, що під час виступу за "Форс Індія" Перес був визнаний найкращим гонщиком Латинської Америки.

Нагадаємо, що на п'єдестал Гран-прі Штирії піднялися минулорічний чемпіон Ф-1 Льюїс Гамільтон, його партнер по "Мерседесу" Валттері Боттас, а також пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен. Гамільтон також виграв і екстремальну кваліфікацію Формули-1, яка проходила під дощем в умовах поганої видимості.

Раніше ми також повідомляли, що пілот Формули-1 потрапив в аварію перед Гран-прі Штирії.

Дивіться незвичайну тренування досвідченого пілота Формули-1 фіна Кімі Ряйкконена