Різдвяна гонка в сріблі: Підручний привіз Україні друге місце в Гельзенкірхені

28 грудня 2019, 20:57
Після третього місця в мас-старті Дмитро та Анастасія додали в пасьюті

Дмитро Підручний / Фото: Getty Images

Сьогодні в Німеччина на "Фельтінс-Арені" відбулося традиційне біатлонне шоу – Різдвяна гонка. Безумовно, головна страва в Гельзенкірхені – гонка зірок World Team Challenge, яка складається з двох частин – мас-старту і гонки переслідування. Минулого року італійці Лукас Хофер і Доротея Вірер виграли Різдвяну гонку, а українці Артем Прима і Юлія Джима фінішували на восьмому місці.

Цього року Україну в Німеччині представляли дебютанти подібних турнірів Дмитро Підручний та Анастасія Меркушина. У мас-старті "синьо-жовті" посіли третє місце, що давало їм хороший плацдарм для штурму першого місця в гонці переслідування. Гонка проходила як на гойдалках – Україна то падала на восьме місце, то піднімалася вгору, але практично ідеальний заключний етап у виконанні Підручного вивів Україну на друге місце – на останньому колі Дмитро обійшов німця Філіпа Навратіла і втримав до фінішу "срібло". Виграли норвежці Ройселанн і Крістіансен.

Різдвяна гонка
1. Ройселанн/Крістіансен (Норвегія, 2 промахи): 32.40,9
2. Меркушина/Підручний (Україна, 3) +25,7
3. Бескон/Гигон (Франція, 5) +32,5

Загалом, українські пари двічі ставали переможцями Різдвяної гонки: 2008 року першими фінішували Оксана Хвостенко та Андрій Дериземля, а 2014 року – Валя Семеренко і Сергій Семенов.

Дивіться також, як чоловіча команда України потрапила до ТОП-6 в естафеті на Кубку світу