Ротань і Соболь відіграли весь матч за "Славію" в Лізі Європи

28 вересня 2017, 20:24
Празький клуб на виїзді розійшовся миром з "Астаною"

Ротань вітає партнера по команді з голом. фото AFP

Сьогодні стартував другий тур групового етапу Ліги Європи. У Казахстані зійшлися місцева "Астана" і чеська "Славія".

Поєдинок завершився внічию з рахунком – 1: 1. На 18-й хвилині Майкл Нгаду-Нгаджуй вивів "Славію" вперед, а на 42-й хвилині Марін Томасов рахунок зрівняв у матчі.

За "Славію" весь матч відіграли два українських легіонера – Руслан Ротань і Едуард Соболь. На 63-й хвилині Соболь отримав жовту картку.

В іншому матчі цієї групи сьогодні о 22:05 зіграють "Маккабі" з Тель-Авіва і "Вільярреал".

Турнірне становище в групі: "Славія" – 4 очки (2 матчі); "Вільярреал" – 3 (1); "Астана" – 1 (2); "Маккабі" Т-В – 0 (1).

Нагадаємо, що сьогодні в Лізі Європи також зіграють і два українські клуби. Луганська "Зоря" на виїзді грає з іспанським "Атлетиком", а київське "Динамо" також в гостях зустрічається з сербським "Партизаном". Онлайн-трансляція матчу "Партизан" – "Динамо" з відеоповторами голів і фото зі стадіону вже йде на нашому сайті.

Ліга Європи-2017/18: розклад і результати всіх матчів.