12 вересня 2017, 15:12
Володимир Балинець став чемпіоном Європи з пауерліфтингу

Балинець на подіумі. Фото Instagram

Міжнародна федерація пауерліфтингу (IPF) дискваліфікувала російського спортсмена Володимира Балинца за те, що на церемонії нагородження він показав футболку із зображенням президента Росії Володимира Путіна.

Інцидент стався в серпні на чемпіонаті Європи з класичного жиму в Фінляндії. Зійшовши на п'єдестал, Балинець, який отримав на турнірі перемогу, розстебнув куртку і продемонстрував футболку із зображенням Путіна.

Таким чином, він порушив статтю регламенту IPF, що забороняє демонстрацію політичних і релігійних символів. Федерація прийняла рішення відсторонити Балинця від міжнародних змагань до кінця 2017 року.

32-річний Балинець – багаторазовий чемпіон Росії з пауерліфтингу серед осіб з ураженням опорно-рухового апарату. У 2012 році він завоював срібну медаль Паралімпійських ігор в Лондоні, а два роки по тому став бронзовим призером чемпіонату світу у ваговій категорії до 49 кілограмів.

Раніше ми писали, що триразова чемпіонка світу з бодібілдингу загинула в аварії по дорозі на турнір.