Російські хокеїсти влаштували грандіозний "махач" прямо під час матчу

1 березня 2018, 16:58
Масовою бійкою завершився поєдинок 1/8 фіналу плей-офф ВХЛ "Південний Урал" – "Єрмак"

Бійка хокеїстів

Хокеїсти російських клубів "Південний Урал" з міста Орськ і "Єрмака" з Ангарська влаштували масову бійку в четвертому матчі серії 1/8 фіналу плей-офф Вищої хокейної ліги (ВХЛ).

Матч пройшов у середу в Орську і завершився з рахунком 4: 3 на користь господарів льоду. Таким чином, "Південний Урал" зрівняв рахунок в серії до чотирьох перемог – 2: 2.

Бійка, відео якої є в офіційному каналі орского клубу в Youtube і в якій брали участь в тому числі воротарі клубів Олександр Піманкін і Олександр Хомутов, трапилася в кінці третього періоду.

За її підсумками командам було виписано 59 хвилин штрафу, за весь матч гравці команд заробили 103 хвилини штрафного часу
.

Відзначимо , що на початку лютого в чемпіонаті України з хокею трапилася масова бійка хокеїстів під час матчу "Донбас" – "Білий Барс",а арбітр виписав учасникам бійки 115 хвилин штрафу .

Раніше в січні російськіхокеїсти влаштували бійку на власному корпоративі, причому в бійці постраждала дружина одного з гравців команди . Билися гравці омського хокейного клубу " Авангард " .