Російська істерика: воротар СКА зламав ключку, вгамселивши нею по штанзі (відео)

26 грудня 2020, 19:06
Пропустивши шайбу від "Динамо", голкіпер Олександр Самонов озвірів

Воротар Самонов

Голкіпер санкт-петербурзького СКА Олександр Самонов емоційно відреагував на пропущену шайбу в гостьовому матчі регулярного чемпіонату КХЛ з московським "Динамо". Пропустивши за рахунку 0:0 на 38-й хвилині від Дмитра Кагарлицького, 25-річний кіпер з усієї сили заїхав своєї ключкою по штанзі воріт і розбив своє знаряддя в друзки.

Така вона – російська істерика...

Олександр Самонов продовжив гру вже з новою ключкою. Що цікаво, його команда незабаром відігралася. Але в овертаймі хокеїсти "Динамо" знову забили воротареві – руйнівнику ключок, оформивши перемогу з рахунком 2:1.

Раніше ми писали, що хокеїст нокаутував суперника одним ударом. Усику є чого повчитися.

Також ми розповідали, що 19-річного російського хокеїста дискваліфікували за вживання кокаїну. Відсторонення Алтибармакяна триватиме до 24 березня 2024 року.