Росіяни програли протест, але виграли матч проти США на хокейному чемпіонаті світу

23 травня 2019, 19:39
Збірна Росії в чвертьфіналі обіграла американську команду з рахунком 4:3

Збірна Росії продовжує серію перемог на ЧС-2019 / Фото: Reuters

Збірна Росії перемогла команду США з рахунком 4:3 в чвертьфіналі чемпіонату світу з хокею. У складі переможців відзначилися Микита Гусєв, Михайло Сергачов, Кирило Капризов, Михайло Григоренко. За збірну США забив Бредді Шей, Ноа Хеніфін, Алекс Дебрінкет. Форвард збірної Росії Микита Гусєв набрав 3 очки.

Росіяни вели 4:2 за три хвилини до закінчення зустрічі, американці прибрали голкіпера і забили шайбу. Але російська команда тут же подала протест на цю шайбу, мовляв, один з американців не за правилами заважав воротареві. Після перегляду повторів судді прийняли рішення зарахувати взяття воріт – 4:3.

Раніше збірна Росії зайняла перше місце в групі B – сім перемог у семи матчах, максимум набраних очок. Американці стали четвертими в групі А – 5 перемог і 2 поразки.

Росія – США – 4:3 (2:0, 0:1, 2:2)

Голи: Гусєв (Сергачов, Кучеров), 1:07 (1:0); Сергачов (Гусєв), 15:47 (2:0, бол); Шей (Кейн, Годро), 22:22 (2:1); Капризов (Сергачов, Гусєв), 41:31 (3:1); Хеніфін (Х'юз), 45:53 (3:2); Григоренко (Малкін, Дадонов), 47:02 (4:2); Дебрінкет (Кейн, Х'юз), 57:10 (4:3).