Росія виграла завдяки автоголу: огляд матчу з Шотландією у відборі на Євро-2020

7 вересня 2019, 10:36
Голи та кращі моменти відбіркового поєдинку на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: AFP

Збірна Шотландії не змогла втримати перемогу над Росією в відборі на чемпіонат Європи 2020 року. Рахунок в матчі вже на 10-й хвилині відкрив Макгінн, Дзюба незадовго до перерви вирівняв становище на табло, а на початку другого тайму О'Доннелл відзначився голом у власні ворота і подарував Росії вольову перемогу.

Шотландія – Росія – 1:2
Голи: Макгінн (10) – Дзюба (40), О’Доннелл (59, аг)

Шотландія: Маршалл, О’Доннелл, Купер, Робертсон, Малгрю, Макгінн (Крісті, 62), Мактоміні (Філліпс, 78), Фрейзер, Макгрегор, Форрест (Маклін, 62), Макберні.

Росія: Гільєрме, Фернандес, Семенов, Джикія, Жирков, Оздоєв, Головін (Ахметов, 89), Іонов (Єрохін, 80), Зобнін (Барінов, 66), Кудряшов, Дзюба.

Попередження: Купер (46), Зобнін (55), Маклін (70), Барінов (70), Ахметов (90).

Сьогодні збірна України проведе матч проти Литви в рамках відбору на Євро-2020. Поєдинок відбудеться у Вільнюсі на стадіоні зі штучним покриттям. Зустріч розпочнеться о 19:00, а на нашому сайті пройде онлайн трансляція Литва – Україна.

Напередодні матчу, українець, що виступає в місцевому чемпіонаті, Юрій Бушман, розповів, що якість поля може стати зброєю господарів поля.

Головний тренер української збірної Андрій Шевченко перед матчем заявив: "Ми готуємося до серйозного матчу з серйозним опором"