Росія обіграла США і завоювала бронзові медалі чемпіонату світу з хокею

22 травня 2016, 18:39
Росіяни відправили у ворота американців сім шайб

Фото AFP

Збірна Росії завоювала бронзові медалі домашнього чемпіонату світу з хокею. У матчі за третє місце росіяни розгромили команду США.

У першому періоді росіяни двічі вразили ворота суперника, а в другому закинули ще три шайби. У заключному періоді росіянам вдалося зробити два точні кидки. Американці відповіли по одному голу в другому і третьому періоді.

У фінальному поєдинку сьогодні ввечері зустрінуться Фінляндія і Канада. Початок матчу о 20:45.

Росія – США – 7: 2 (2: 0, 3: 1, 2: 1)
Голи: 1: 0 Войнов (Калінін, Широков) – 6:23, 2: 0 Мозякін (Дацюк, Орлов) – 13:41, 3: 0 Телегін (Дацюк, Мозякин) – 29:36, 4: 0 Дадонов (Панарін , Щипачов) – 32:49, 4: 1 Ватрала (Варсовскі, Нельсон) – 34:29, 5: 1 Панарін (Бєлов, Чудінов) – 35:22, 5: 2 Ватрала (Варсовскі) – 43:42, 6: 2 Мозякін (Дацюк) – 53:13, 7: 2 Щипачов (Дадонов, Панарін) – 59:53.