Росія мало не зганьбилася на чемпіонаті світу з хокею

2 січня 2021, 23:22
Росіяни ледве-ледве впоралися з німцями, які перед цим програли Канаді 2:16

Чвертьфінальний матч молодіжного чемпіонату світу з хокею в канадському Едмонтоні між Росією і Німеччиною ледь не увінчався сенсацією. Фаворити турніру росіяни всього лише в одну шайбу виграли у німців 2:1, хоча останнім до гри букмекери пророкували розгром і давали всього лише три відсотки на перемогу.

А в підсумку, по закінченню трьох періодів, справа ледь не дійшла до нічиєї.

Нагадаємо, в груповому турнірі Німеччина програла Канаді 2:16.

Росія (U20) – Німеччина (U20) – 2:1 (1:0, 1:0, 0:1)

• 1:0 Пономарьов (Чистяков, Бардаков), 9:06
  • 2:0 Башкіров (Афанасьєв, Грицюк), 28:27
  • 2:1 Еліас, 43:24

"Наша команда вийшла на матч вже переможницею, не увімкнула всі свої найкращі якості. Мені це нагадало фінал Олімпіади-2018", – заявив після гри в Едмонтоні РІА "Новости" президент Федерації хокею Росії Владислав Третьяк

Нагадаємо, в тому фіналі Ігор-2018 Росія лише в овертаймі дотиснула Німеччину – 4:3.

Раніше ми писали про російську істерику: воротар СКА зламав ключку, врізавши нею по штанзі.

Також ми розповідали, що 19-річного російського хокеїста дискваліфікували за вживання кокаїну. Відсторонення Алтибармакяна триватиме до 24 березня 2024 року.