Роналду забив два голи "Лаціо": в наступному турі "Ювентус" може стати чемпіоном

21 липня 2020, 08:01
"Ювентус" на своєму полі обіграв "Лаціо" 2:1, Кріштіану оформив дубль

У центральному матчі 34-го туру чемпіонату Італії в Турині "Ювентус" обіграв "Лаціо". Поєдинок пройшов пізно увечері в понеділок за київським часом і завершився з рахунком 2:1 на користь господарів поля.

Обидва м'ячі у складі переможців забив Кріштіану Роналду: на 51-й хвилині він реалізував пенальті, а через три хвилини забив з гри (асист на свій рахунок записав Пауло Дибала). Гості скоротили відставання на 83-й хвилині, коли гол з пенальті забив Чіро Іммобіле.

Команда Мауріціо Саррі близька до завоювання свого дев'ятого поспіль чемпіонства. За чотири тури до фінішу Серії А "Ювентус" випереджає найближчого переслідувача – "Інтер" – на 8 очок. Це означає, що при певних розкладах вже в наступному турі "Юве" може достроково гарантувати собі золоті медалі.

Цікаво, що раніше сьогодні стало відомо, що Роналду в наступному сезоні залишиться в "Ювентусі". Принаймні, так говорить спортивний директор клубу Фабіо Паратічі.