Роналду повернувся і розгромив "Барселону": "Ювентус" виграв "динамівську" групу

8 грудня 2020, 23:55
На рахунку португальського форварда дубль на "Камп Ноу", а Мессі пішов із поля без голів

Кріштіану Роналду святкує перший гол / Фото: Reuters

Чемпіон Італії "Ювентус" на чолі з португальським голеадором Кріштіану Роналду розгромив на виїзді "Барселону" 3:0і виграв групу G, в якій виступає і київське "Динамо". Туринський "Красунчик" двічі засмутив іспанців із пенальті.

"Ювентус", якому для першого місця потрібно було забивати три м'ячі, із перших хвилин влаштував штурм каталонських воріт. І на 13-й хвилині Роналду відкрив рахунок із пенальті, який сам і заробив.

Вже на 20-й хвилині Куадрадо отримав м'яч на фланзі й акуратно навісив у воротарський, куди вбіг Маккені і безжально розстріляв Тер Штегена.

А в дебюті другої половини – на 51-й хвилині – Роналду холоднокровно реалізував ще один 11-метровий – 3:0.

На 74-й хвилині Бонуччі забив і четвертий гол, але арбітр після наради з асистентом відмінив взяття воріт, зафіксувавши офсайд у гравця "Юве". Але і без цього м'яча "Стара Синьйора" взяла реванш у "Барселони".

Не можна сказати, що у Мессі і компанії не було моментів, але в "рамці" італійців виручав 42-річний Джанлуїджі Буффон, який відновився після травми.

Нагадаємо, що в Турині без Роналду італійська команда поступилася 0:2, але суддя відмінив три голи Альваро Мората.