18 листопада 2019, 16:09
Португальський гравець хоче вибачитися перед гравцями "Ювентуса"

Кріштіану Роналду / Фото: Reuters

Нападник "Ювентуса" Кріштіану Роналду повернеться в Турин з розташування збірної Португалії.

34-річний футболіст має намір вибачитися перед одноклубниками за своє емоційну поведінку в останньому матчі чемпіонату Італії з "Міланом". Його замінили під час другого тайму, після чого він одразу попрямував у роздягальню, а за кілька хвилин до закінчення зустрічі покинув стадіон.

Зазначається, що Роналду запросив усю команду на вечерю перед матчем серії А з "Аталантою", який пройде в суботу. Португалець хоче розділити вечерю разом зі своїми партнерами і вибачитися перед ними особисто.

Нагадаємо, Португалія обіграла Люксембург з рахунком 2:0. Другий м'яч у матчі з Люксембургом забив Роналду, команда якого завдяки цій перемозі кваліфікувалася слідом за Україною на Євро-2020 з відбіркової групи В.

У поточному сезоні Роналду взяв участь у 14 матчах на клубному рівні. На його рахунку шість забитих м'ячів і дві результативні передачі.