Роналду приносить дострокове чемпіонство "Ювентусу" в матчі з "Сампдорією"

27 липня 2020, 07:45
Туринська команда взяла Скудетто дев'ятий раз поспіль і 36-й в історії

/ Фото: Reuters

У ніч на понеділок за київським часом в італійській Серії А завершився 36-й тур. Завершився він чемпіонським матчем "Ювентуса". Підопічні Мауріціо Саррі здолали непросту "Сампдорію" ветерана тренерського цеху Клаудіо Раньєрі і завоювали "золото" дев'ятий рік поспіль. На цей раз – за два тури до фінішу. До речі, Саррі в "Ювентусі" став найстаршим тренером-чемпіоном в Італії.

Вирішальний момент стався в кінці першого тайму, вже в доданий час. Господарі оригінально розіграли штрафний, і ніким не прикритий Кріштіану Роналду точним ударом під штангу відкрив рахунок. Дивіться найкращі моменти стартових 45 хвилин.

У другому таймі туринський колектив подвоїв свою перевагу на 67-й хвилині. Причому Федеріко Бернардескі в 27 матчах забив свій перший м'яч у сезоні! Він виявився найшвидшим на добиванні після удару Кріштіану.

За рахунку 2:0 гості залишилися в меншості після видалення норвежця Торсбі на 77-й хвилині, проте продовжували прагнути відіграти бодай гол. Замість цього отримали пенальті у свої ворота, але Роналду сильно пробив в поперечину.

Матчі чемпіонату Італії можна дивитися на платформі OLL.TV.