Роналду не забив пенальті, "Аталанта" з Малиновським стримала "Ювентус"

16 грудня 2020, 21:38
Український півзахисник зіграв 72 хвилини проти чемпіона Італії

Кріштіану Роналду, "Ювентус" - "Аталанта" / Фото: Reuters

У середу проходять ще шість матчів 12-го туру Серії А. Першими сьогодні на поле в Турині вийшли два учасники 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. На нашому сайті йшов онлайн "Ювентус" – "Аталанта". Цікавий і емоційний поєдинок завершився бойовою нічиєю 1:1.

Півзахисник збірної України Руслан Малиновський вийшов у стартовому складі гостей і кілька разів непогано загострював гру, бив і зі штрафних, і з ходу, змушував заробляти на собі фоли й картки. Але цього разу удача відвернулася від нашого футболіста, та й польський воротар "Юве" Войцех Щенсни діяв впевнено. А єдиний м'яч до перерви забив у господарів Федеріко К'єза – ефектним ударом з середньої дистанції. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

У другій 45-хвилинці дії колективу Джана П'єро Гасперіні пожвавилися після виходу на поле Алехандро Гомеса. Як відомо, капітан "Аталанти" вибачився перед тренером і потрапив на матч з "Ювентусом". На 57-й хвилині аргентинець поборовся біля чужого штрафного, допоміг отримати м'яч Ремо Фройлеру – і швейцарець красиво зрівняв рахунок потужним ударом під поперечину.

Незабаром "Ювентус" отримав шанс знову вийти вперед: на 60-й хвилині К'єза опинився на газоні у штрафному майданчику, суддя призначив пенальті. Однак Кріштіану Роналду не зумів переграти П'єрлуїджі Голліні, вдаривши занадто просто. Малиновський грав до 72-ї хвилини, коли поступився місцем на полі росіянину Олексію Міранчуку. У суперників було ще кілька непоганих можливостей порушити рівновагу, але рахунок не змінився. Дивіться найкращі моменти другого тайму.

"Аталанта" набрала 18 очок після 11 матчів і займає лише восьме місце. "Ювентус" в 12 турах по шість разів переміг і зіграв внічию. Поки що це дозволило команді Андреа Пірло піднятися на третю сходинку, але конкуренти зіграють пізніше.