Роналду на останніх секундах рятує "Ювентус" в Кубку Італії

13 лютого 2020, 23:44
Зустріч у відповідь відбудеться 4 березня в Турині

Відбувся другий півфінал Кубка Італії – "Мілан" на своєму полі не втримав перемогу над "Ювентусом" на останніх секундах зустрічі. Рахунок був відкритий у другому таймі завдяки результативному удару Анте Ребича, але вже в доданий час Кріштіану Роналду реалізував пенальті і залишив питання про фіналіста відкритим. Цікаво, що вчора на цьому ж стадіоні "Інтер" програв "Наполі" з рахунком 0:1. Зустріч у відповідь відбудеться 4 березня в Турині, "Наполі" та "Інтер" зустрінуться наступного дня.

До слова, двічі в матчі рефері застосовував Систему відеодопомоги арбітру – коли не призначив пенальті у ворота "Мілана" в середині другого тайму після падіння Куадрадо і в моменті з призначенням 11-метрового на останніх хвилинах.

Відзначимо, що матч-відповідь пропустить Тео Ернандес, який заробив сьогодні червону картку на 71-й хвилині, а також Златан Ібрагімович – у шведа перебір жовтих карток.

"Мілан" – "Ювентус" – 1:1
Гол: Ребич (61) – Роналду (90+3, пен)

"Мілан": Доннарумма, Калабрія, Романьйолі, Тео, К'єр, Кастільехо (Салемакерс, 80), Кессіє, Беннасер, Чалханоглу (Пакета, 87), Ібрагімович, Ребич (Лаксальт, 74).

"Ювентус": Буффон, Бонуччі, Алекс Сандро, Де Шильйо (Ігуаїн, 69), де Лігт, Пьянич, Матюїді (Рабьо, 73), Ремзі (Бентанкур, 63), Куадрадо, Роналду, Дібала.

попередження: Ібрагімович (29), Ремзі (30), Тео (42), Кессіє (58), Кастільехо (69), Калабрія (90).

Вилучення: Тео (71).

До речі, раніше ми писали, що Ібрагімович побив неймовірний рекорд минулого століття. Златан став найстаршим футболістом, який забивав у міланському дербі. Швед зробив це в 38 років і 129 днів.