Роналду і Дібала лише в більшості зломили скромний "Лечче" українця Шахова: відеоогляд матчу

27 червня 2020, 08:29
Лідер чемпіонату Італії здобув перемогу над аутсайдером, забивши всі м'ячі у другому таймі

"Ювентус" святкує / Фото: Reuters

У п'ятницю пізно ввечері на Апеннінах стартував черговий тур Серії А. Дізнавайтеся прогноз, розклад і результати 28-го туру чемпіонату Італії. У першому матчі лідер, "Ювентус", приймав одного з аутсайдерів – "Лечче", але впоратися з ним зміг тільки в другому таймі. Та й то лише після того, як у гостей вилучили гравця.

Український півзахисник Євген Шахов вперше з січня вийшов в стартовому складі "Лечче" і разом з партнерами до 53-ї хвилині утримував нулі на табло. Причому з 32-ї хвилини гості грали в меншості після вилучення Фабіо Лучоні за фол "останньої надії". Проте в другій половині "Юве" прорвало.

Рахунок відкрив аргентинець Пауло Дібала, на 61-й хвилині Кріштіану Роналду реалізував пенальті – 2:0. Однак "Лечче" не розклеївся і стійко тримав оборону. Лише на останніх хвилинах аргентинський форвард Гонсало Ігуаїн і нідерландський хавбек Маттейс де Лігт дотиснули суперника – 4:0. Дивіться огляд матчу з найцікавішими моментами.

Днями українця Малиновського визнали найкращим гравцем матчу "Аталанта" – "Лаціо" в Італії.

Перемога дозволила "Ювентусу" відірватися на сім очок від "Лаціо". Але римляни свій матч туру зіграють в суботу проти "Фіорентини". "Лечче" залишився на 18-му місці, хоча має стільки ж пунктів, як і "Дженоа", що тримається на позицію вище.