Роналду дублем приносить перемогу "Ювентусу" і наздоганяє Ібрагімовича за голами

22 листопада 2020, 07:45
Португальський форвард забив вісім м'ячів у п'яти матчах чемпіонату Італії

Кріштіану Роналду / Фото: Reuters

У суботу трьома матчами відкрився 8-й тур італійської Серії А. Сьогодні "Аталанта" без хворого Руслана Малиновського не змогла обіграти скромну "Спецію" й опинилася на шостій позиції. А ось "Ювентус" розібрався з середняками з "Кальярі" і піднявся на друге місце. Дізнавайтеся прогнози, розклад і результати 8-го туру чемпіонату Італії.

Три очки чемпіонам в дуелі з гостями з Сардинії приніс Кріштіану Роналду. Португальський форвард оформив дубль за чотири хвилини – з 38-ї по 42-у – і зробив рахунок 2:0. Дивіться найкращі моменти першого тайму.

Після перерви відзначитися голом більше нікому так і не вдалося. Це стосувалося, насамперед, "Юве", який перевершив "Кальярі" за ударами 13-2, в тому числі за пострілами в "рамку" 8-0. Турецький захисник господарів Меріх Демірал був близький до першого голу в сезоні, але направив м'яч в поперечину.

Кріштіану ж на чолі списку бомбардирів зрівнявся за кількістю голів в Серії А із зірковим колегою-ветераном Златаном Ібрагімовичем: на рахунку в обох по вісім забитих м'ячів.

Однак "Мілан" свій гостьовий матч туру проти "Наполі" зіграє в неділю ввечері. Поки що "россо-нері" лідирують, випереджаючи "Ювентус" на очко.