Романчук став дворазовим чемпіоном Європи з плавання

8 серпня 2018, 19:23
Українець завоював вже третю медаль на континентальній першості у Шотландії

Михайло Романчук. Фото AFP

22-річний українець Михайло Романчук став дворазовим переможцем чемпіонату Європи 2018 року з плавання, який проходить у ці дні в Глазго, Шотландія. Романчук впевнено переміг на дистанції 800 метрів вільним стилем. Чемпіонський результат 7.42,96 – це помітно кращий, ніж попередній особистий і національний рекорди Романчука.

Друге місце посів італієць Грегоріо Пальтрінієрі (7.45,12), третє – німець Флоріан Веллброк (7.45,60). Українець Сергій Фролов став лише дев'ятим.

Раніше повідомлялось, що чемпіоном Європи став українець Михайло Романчук, який першим фінішував на дистанції 400 метрів вільним стилем. Треба сказати, що у Михайла буде ще можливість виграти континентальні нагороди. Він виступить у Глазго на дистанціях 800 м вільним стилем.

Пізніше Михайло Романчук завоював ще одну медаль на чемпіонаті Європи з плавання. Українець менше секунди програв переможцю запливу Флоріанові Веллброку.

Раніше вчора Мар'ян Закальницький завоював "золото" чемпіонату Європи  в ходьбі на 50 кілометрів.

Нагадаємо, що вчора українки завоювали ще одне "срібло" чемпіонату Європи в синхронному плаванні. Єлизавета Яхно і Анастасія Савчук посіли друге місце в довільній програмі дуетів.