Роман Зозуля забив гол і отримав червону картку

8 грудня 2018, 22:57
"Альбасете" зіграв внічию з "Осасуною" в чемпіонаті Іспанії

Зозуля забив "Осасуні". Фото Twitter

Сьогодні в поєдинку 17 турі другого дивізіону чемпіонату Іспанії "Альбасете" на своєму полі приймав "Осасуну". Гості першими відкрили рахунок. На 17-й хвилині Торрес реалізував пенальті. Однак "Альбасете" швидко відігрався, на 29-й хвилині відзначився український форвард Роман Зозуля.

Потім команди ще раз обмінялися голами, а Зозуля відзначився вже не з найкращого боку. Спочатку на 77-й хвилині Роман отримав жовту картку, а потім на 87-й українець дістав ще один "гірчичник", а за ним побачив перед собою і червону картку.

Поєдинок завершився з рахунком – 2: 2. У турнірній таблиці "Альбасете" йде на п'ятому місці і відстає всього на три очки від першого місця, яке займає "Гранада".

Цікаво, що Роман Зозуля отримав червону картку, тільки відсидівши дискваліфікацію за попереднє видалення. У цьому сезоні на рахунку Романа 4 голи, 5 жовтих картки і 2 червоних.