Роман Яремчук знову забиває в чемпіонаті Бельгії

22 грудня 2017, 11:36
Український нападник приніс своїй команді перемогу над другою командою чемпіонату Бельгії

Український нападник бельгійського клубу "Гент" Роман Яремчук забив гол в матчі чемпіонату Бельгії проти "Шарлеруа".

Яремчук забив головою на останніх секундах матчу – на 97-й хвилині і приніс перемогу своїй команді, через те, що цей гол став єдиним у цій зустрічі. 1:0 – перемога "Гента". Це третій м'яч Яремчука у чемпіонаті Бельгії в нинішньому сезоні за 13 матчів.

Після цієї перемоги "Гент" має в своєму активі 32 очки і посідає 4-е місце в турнірній таблиці. "Шарлеруа" знаходиться на другому місці з 39-ма очками.

Нагадаємо, Яремчук перейшов в "Гент" влітку з київського "Динамо". Сторони підписали контракт на чотири роки. Кияни заробили на продажу свого вихованця 2 мільйони євро.

Після трансферу вихованець столичного клубу зізнався, що більше не хоче зв'язуватися з "Динамо".

Українець дебютував за свою нову команду 27 серпня, вийшовши на чотири останніх хвилини матчу проти "Андердехта". Свій перший гол за "Гент" Роман Яремчук забив 3 листопада у ворота "Стандарда", за який виступає ще один українець Валерій Лучкевич.