Роман Безус забив переможний гол одному з лідерів чемпіонату Бельгії

2 грудня 2018, 12:50
Матч "Антверпен" – "Сент-Трюйден" завершився перемогою гостей з рахунком 3: 1

Роман Безус. Фото stvv.com

У матчі 17-го туру чемпіонату Бельгії з футболу "Антверпен" – "Сент-Трюйден" українського дербі не вийшло, оскільки 21-річний півзахисник господарів Єгор Назарина залишився в запасі другий на даний момент команди в турнірній таблиці. Зате Роман Безус став автором другого гола у складі гостей, який і став переможним – 3: 1.

Український півзахисник, який виступав на батьківщині за "Кремінь", "Ворсклу", "Динамо" і "Дніпро", провів на полі 56 хвилин і був замінений. Гол він забив на 37-й хвилині – після класного пасу Гарсії в центр штрафного: Безус першим опинився на м'ячі і прокинув його повз воротаря. Це його третій забитий м'яч в нинішньому чемпіонаті Бельгії.

На той час рахунок був нічийний – 1: 1, причому обидва м'ячі забили гості: на 9-й хвилині Ботак – в чужі ворота, на 17-й Томіясу – в свої. Крапку в поєдинку на 75-й хвилині поставив Гарсія.

"Антверпен" все ще залишається другою командою чемпіонату Бельгії, а "Сент-Трюйден" завдяки виїзній перемозі над одним з лідерів піднявся на 5-ту сходинку.

Нагадаємо, що півзахисник
"Сент-Трюйдена" Роман Безус взимку може перейти в "Андерлехт" або "Стандард". А в минулому турі в грі з " Андерлехтом " українець забив гол і віддав результативний пас .

Раніше ми писали, що форвард збірної України Роман Яремчук зігравперший матч за два з половиною тижні – за свій " Гент "