"Рома" втратила перемогу над "Інтером" в кінці матчу

21 січня 2018, 23:52
Матч у Мілані завершився внічию – 1: 1

Весіно забиває гол. фото AFP

У 21 турі чемпіонату Італії зійшлися команди, які борються за зону Ліги чемпіонів. "Інтер" на своєму полі приймав "Рому".

Римляни відкрили рахунок на 31-й хвилині. Голкіпер "Роми" зі свого штрафного потужно вибив до чужого штрафного на Ель-Шаараві, який і відправив м'яч у сітку.

Величезний тиск "Інтера" приніс свої плоди лише в кінцівці зустрічі. Після навісу Брозовіча на 86-й хвилині, головою зрівняв рахунок Весіно. Нічия – 1: 1.

У неділю суперник "Шахтаря" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Рома" проведе поєдинок 21 туру чемпіонату Італії проти "Інтера".

Нагадаємо, що "Рома" є суперником "Шахтаря" у плей-офф Ліги чемпіонів. Матч "Шахтар" – "Рома" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів пройде 21 лютого в Харкові на стадіоні "Металіст". Квитки активно розкуповують, через що "гірники" скористалися системою динамічних цін і підняли вартість квитків.

Раніше футбольний експерт Сергій Морозов, коментуючи підсумки жеребкування для "гірників", заявив, що "Шахтарю" вже ніхто не страшний після "Манчестер Сіті". Хоча він вважає, що "Рома" трохи слабкіша "Наполі", з яким "оранжево-чорні" перетиналися на груповому етапі.