"Рома" – "Шахтар": після першого тайму 0: 0, що влаштовує "гірників"

13 березня 2018, 22:38
У матчі-відповіді 1/8 фіналу Ліги чемпіонів після першого тайму рахунок нічийний

"Рома" - "Шахтар" - 0: 0 після першого тайму. фото AFP

У Римі проходить матч-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів "Рома" – "Шахтар". Після першого тайму нічия – 0: 0. Наш сайт проводить текстовий онлайн матчу "Рома" – "Шахтар".

Після стартового штурму "Роми" (Джеко пробивав на 25-й секунді матчу!) "Шахтар" зумів відсунути гру від своїх воріт і навіть частіше контролювати м'яч. В середині тайму нападаючий "Шахтаря" Факундо Феррейра "обікрав" захисника "Роми" і вибіг один на один з воротарем, але в боротьбі з гравцем італійського клубу не зумів точно пробити. Схожий момент був у аргентинця і в кінцівці тайму.

На стадіоні присутні 47 693 глядача.

Нагадаємо, що в першому матчі три тижні тому "Шахтар" в Харкові здобув вольову перемогу над "Ромою" з рахунком 2: 1. Таким чином, рахунок 0: 0 влаштовує український клуб, який за станом на кінець першого тайму виходить до чвертьфіналу. Жеребкування цієї стадії ЛЧ відбудеться в п'ятницю, 16 березня.

Де дивитися матч "Рома" – "Шахтар": розклад трансляцій.

"Рома" – "Шахтар" – 0: 0
Жовті картки: Флоренці (38)

"Рома": 1.Алісон, 20.Фасіо, 44.Манолас, 11.Коларов, 16.де Россі, 4.Найнгголан, 6.Стротман, 8.Перотті, 17.Юндер, 24.Флоренці, 9.Джеко.
Запасні: 28.Скорупскі, 5.Жуан Жесус, 25.Бруно Перес, 7.Пеллегріні, 30.Жерсон, 92.Ель-Шаараві, 14.Шік.

"Шахтар": 30.П’ятов, 2.Бутко, 18.Ордець, 44.Ракицький, 31.Ісмаїлі, 6.Степаненко, 11.Марлос, 10.Бернард, 8.Фред, 7.Тайсон, 19.Феррейра.
Запасні: 55.Кудрик, 5.Хочолава, 34.Петряк, 74.Коваленко Вік., 21.Алан Патрик, 9.Дентіньо, 59.Зубков.