"Рома" Пауло Фонсекі переграла "Лаціо" за всіма статтями, але обмежилася в римському дербі нічиєю

26 січня 2020, 22:41
"Лаціо" перервав свою переможну серію з 11 матчів, але залишився на третьому місці

/ Фото: Reuters

Ще один бойовий матч неділі в італійській Серії А завершився нічиєю. У римському дербі на Олімпійському стадіоні столиці нічиєю розійшлися "Рома" і "Лаціо". До слова, читайте прогноз, розклад і результати 21-го туру чемпіонату Італії.

"Лаціо" займає третє місце, випереджаючи "Рому" на сім очок. Тоді як команда екс-наставника "Шахтаря" Пауло Фонсекі бореться за четверту сходинку з "Аталантою". Однак сьогодні ініціатива повністю належала "Ромі": команда володіла м'ячем 68% часу, перевершила опонента по ударам 14 – 3 (!), Але перемогти не змогла. Хоча на 26-й хвилині підопічні Фонсекі відкрили рахунок: боснієць Едін Джеко забив м'яч спиною до воріт!

"Лаціо" відігрався вже через вісім хвилин в досить курйозної ситуації. Франческо Ачербі залишалося тільки вбити м'яч у сітку – 1:1.

У другому таймі як команди не намагалися (більше "Рома"), але більше голів не створили. Хоча в одному епізоді рефері призначив пенальті у ворота "Лаціо" за порушення проти Джастіна Клюйверт, але після перегляду епізоду і консультації з VAR скасував його. Дивіться найкращі моменти другого тайму.

"Лаціо" перервав свою переможну серію з 11 поєдинків, але залишився на третій позиції. А "Рома" всього лише на очко відірвалася від "Аталанти" Руслана Малиновського.