Ріккьярдо виграв Гран-прі Малайзії, у Хемілтона загорівся двигун

2 жовтня 2016, 12:27
Ніко Росберг зумів зайняти місце на п'єдесталі і зміцнив лідерство в загальному заліку

Даніель Ріккьярдо святкує перемогу на Гран-прі Малайзії. Фото

Гонщик " Ред Булла " Даніель Ріккьярдо став переможцем 16 – го етапу Формули – 1 Гран -прі Малайзії . Для австралійця ця перемога стала 4 -ю в кар'єрі після трьох перших місць в 2014 році.

Другим фінішував його партнер по команді голландець Макс Ферстаппен , який в п'ятий раз в кар'єрі піднявся на п'єдестал . Третім став Ніко Росберг , що героїчно проривався з останнього місця після розвороту на першому колі.

Пілот " Мерседеса " Льюїс Хемілтон , який лідирував по ходу гонки , не зміг стати переможцем через загоряння мотора на 41 – му колі.

На перших же метрах дистанції гонка завершилася для Себастьяна Феттеля з " Феррарі " , який розгорнув Росберга і зламав собі підвіску , а на 41 – му колі зійшов з дистанції Естебан Гутьєррес – у пілота " Хаас " відлетіло переднє ліве колесо перед Кімі Райкконеном .

Також не зміг завершити гонку гонщик " Рено " Кевін Магнуссен . Російський пілот " Торо Россо " Данило Квят в'їхав йому в задню частину .