Результати Ванесси Мей у відборі на Олімпіаду були сфальсифіковані – ЗМІ

11 липня 2014, 12:44
Відома скрипачка могла не показати необхідний результат у відборі на зимову Олімпіаду вСочі

Спуск Ванесси Мей на Олімпіаді в Сочі. Фото AFP

Чотири словенські спортивні чиновники, які забезпечили всесвітньо відомій скрипачці Ванессі Мей, яка вирішила відібратися на Ігри-2014 в гірськолижному спорті, необхідний результат на передолімпійських змаганнях, були відсторонені від роботи.

Ванесса Мей взяла участь у змаганнях гірськолижниць на Олімпійських іграх в Сочі, зайнявши, останнє, 67-е місце в гігантському слаломі. Мей за підсумками двох спроб відстала від словенки Тіни Мазе, яка завоювала золото, на 50,10 секунди і посіла останнє місце серед спортсменок, які фінішували. На гірськолижній трасі в Сочі спортсменка виступала за Таїланд, вона вийшла на старт під прізвищем батька – Ванакорн.

Щоб заробити необхідні для відбору на ОІ очки, Ванесса Мей мала виступити на змаганнях у Швеції, Норвегії, Словенії та Швейцарії. Асоціація лижного спорту Словенії заявила, що знайдені докази того, що результати, які Мей показала в Словенії в січні, були сфальсифіковані під впливом тайських гірськолижних чиновників.