Результативний пас Соломона і огляд матчу відбору на Євро-2020 Ізраїль – Північна Македонія

6 вересня 2019, 08:55
Голи та найкращі моменти матчу відбору на чемпіонат Європи 2020 року

/ Фото: Reuters

Збірна Ізраїлю не змогла втримати перемогу над Північною Македонією у відбірковому матчі на чемпіонат Європи 2020 року. Господарі поля вийшли вперед на 55-й хвилині після результативної передачі футболіста "Шахтаря" Манора Соломона на Ерана Захаві. Але через 10 хвилин Арія Адемі зрівняв рахунок і приніс македонцям нічию.

Нагадаємо, що в нещодавньому матчі "Шахтаря" проти "Олімпіка" (4:0) Манор Соломон забив свій дебютний гол в чемпіонаті України

Голи: Захаві (55) – Адемі (64)

Ізраїль: Марціано, Ельхамед, Таа, Даса, Дгані, Натхо, Соломон, Захави, Перец, Бен Харуш (Кайяль, 60), Даббур (Хемед, 75).

Північна Македонія: Дімітрієвські, Рістевскі, Мусліу, Велкоські, Бейтулай, Барді (Спіровскі, 83), Ніколов (Трайковскі, 75), Елмаз, Адемі, Аліоскі, Несторівські (Пандєв, 69).

Попередження: Ніколов (7), Соломон (89), Ельхамед (90).

Нагадаємо, що збірна України свій матч відбору на чемпіонат Європи проведе 7 вересня в Вільнюсі проти збірної Литви. Вчора українці прибули до Литви, де зупинилися в заміському готелі, розташованому серед мальовничих пейзажів в тихому місці.

Раніше ми писали, що збірна України втратила легіонера перед відбірковим матчем з Литвою. Також через травму команді Андрія Шевченка не допоможе воротар "Динамо" Денис Бойко. Замість нього до національної команди викликаний Андрій Паньків з "Олександрії".