Під проливним дощем і за допомогою суперника збірна України обіграла Косово

6 жовтня 2017, 23:42
Команда Андрія Шевченка в передостанньому матчі відбору на ЧС-2018 "всуху" обіграла Косово на нейтральному полі

Косово - Україна - 0: 2. фото AFP

На нейтральному полі в албанському Шкодері завершився матч передостаннього туру групового етапу відбіркового турніру на чемпіонат світу 2018 року. Збірна України здобула дуже важливу перемогу, обігравши Косово з рахунком 2: 0. Наш сайт проводив онлайн-трансляцію поєдинку.

Українські футболісти володіли тотальною перевагою в контролі м'яча. У першому таймі наша збірна мала кілька хороших моментів: згадаємо удар в штангу від Коноплянки, моменти у Гармаша і Кравця, які не встигли зіграти як слід на добиванні, отримавши м'яч прямо на лінії воротарського.Поєдинок проходив під проливним дощем, а при такій погоді зростає важливість ударів, навіть з далекої дистанції. У цьому компоненті наші футболісти в першому таймі "перестріляли" суперника 5: 1, але забити так і не змогли.

А в другому таймі наші футболісти "зробили" результат. На 60-й хвилині після передачі від Коноплянки з флангу захисник збірної Косово в боротьбі з Гармашем зрізав м'яч у власні ворота. За п'ять хвилин до фінального свистка Андрій Ярмоленко забив м'яч під поперечину – 2: 0!

Перемога, яка виводить нас на третє місце в таблиці групи I. Тепер в понеділок, 9 жовтня, нашим футболістам в Києві необхідно обігравати команду Хорватії: цей результат гарантує нам місце в плей-офф відбору.