"Рейнджерс" з двома вилученнями домігся потрібного результату в Росії

30 серпня 2018, 19:28
"Рейнджерс" зіграв внічию з "Уфою" в матчі-відповіді раунду плей-офф і пробився в груповий етап Ліги Європи

"Уфа" - "Рейнджерс" - 1:1

Футболісти "Уфи" зіграли внічию з шотландським "Рейнджерсом" вдома в матчі-відповіді раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи і завершили виступ в єврокубках, не зумівши вийти в груповий турнір. Зустріч, що пройшла в четвер в Уфі на стадіоні "Нафтовик", завершилася з рахунком 1: 1.

У господарів відзначився Дмитро Сисуєв (32-а хвилина), у гостей – Ові Еджаріа (9). "Рейнджерс" завершував матч удев'ятьох після вилучень Альфредо Морелоса (37-а хвилина) і Джона Фленагана (66).

У першому матчі, що пройшов 23 серпня в Глазго, "Рейнджерс" здобув перемогу з рахунком 1: 0.

Пізніше свій матч-відповідь раунду плей-офф кваліфікації Ліги Європи зіграє "Зоря" – на виїзді проти німецького "Лейпцига".

Відзначимо, що 30 серпня в Монако проходить жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів. Про своїх суперників дізнається чемпіон України "Шахтар", а також ще 31 європейський клуб.

Раніше стали відомі суми призових у Лізі Європи. Призовий фонд єврокубкового турніру складе 560 мільйонів євро. Кожен з 48 учасників групового етапу гарантовано отримає приблизно по 2,62 мільйона євро.