Реваншу не вийшло: "Десна" знову обіграла "Олександрію" і наблизилася до трійки лідерів

1 грудня 2019, 16:24
Поєдинок проходив в Чернігові

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

У 16-му турі чемпіонату України "Десна" перемогла в Чернігові "Олександрію" з рахунком 2:0.

Всі голи команда Рябоконя забивала у другому таймі. Спершу Хльобас відкрив рахунок на 46-й хвилині, а на 61-й хвилині Пилипів подвоїв перевагу.

Відзначимо, що в першому колі команда Шарана також програла "Десні".

Після цієї перемоги "Десна" знаходиться на третьому місці і випереджає "Олександрію" мають на три бали в турнірній таблиці УПЛ.

"Десна" – "Олександрія" 2:0

Голи: 1:0 – 46 Хльобас, 2:0 – 60 Філіппов.

"Десна" – Литовка, Імереков, Фаворов, Єрмаков, Конопля, Огиря, Мостовий, Картушов, Фаворов (Приндета, 90), Філіппов (Калитвинцев, 90), Хльобас (Домбровський, 85).

"Олександрія" – Паньків, Мірошниченко, Шендрик, Пашаєв (Стецков, 61), Дубра, Гречишкін, Лучкевич, Задерака (Шастал, 61), Третьяков, Банада (Грицук, 79), Безбородько.

Попередження: Банада (12), Філіппов (27), Стецков (64).

дивіться розклад і все результати 16-го туру Прем'єр-ліги.

Раніше "Динамо" в Лізі Європи програло шведському "Мальме" (3:4)