Репортаж з-за воріт: "Твою матір!", лазер Фабрегасу і хрести Де Хеа

13 жовтня 2015, 00:30
Де Хеа в першому таймі замерзав, а П'ятов тягнув 11-метровий удар

Андрій П'ятов потягнув 11-метровий удар від Фабрегаса. фото AFP

Під час відбіркового матчу на Євро-2016 Україна – Іспанія (0: 1) в Києві репортери "Сегодня" стояли за воротами П'ятова і де Хеа і ось що побачили і почули:

10 хвилина. Де Хеа вже вдруге показує великий палець ("Здорово!") Аспілікуеті.

11 хвилина. "Розібрали своїх! Розібрали! Хто його криє?" – кричить Пятов, вказуючи на Іско, перед першим в матчі кутовим.

16 хвилина. П'ятов показує тримати правий фланг.

18 хвилина. Де Хеа вже раз десятий натягнув на коліна шорти. Видать, замерз – у Києві +6.

21 хвилина. Витягаючи убік праву руку, П'ятов кілька разів звернув увагу захисників, щоб вони прикрили Ноліто.

22 хвилина. Іспанці забили... Де Хеа доторкнувся до поперечини і перехрестився.

23 хвилина. На призначення пенальті у свої ворота українців відреагували мовчанням, П'ятов лише закотив очі, а Ракицький схопився за голову.

24 хвилина. Під час підготовки до пробиття пенальті в обличчя Фабрегаса світили указкою, на що він поскаржився арбітру. Але коли той підійшов, променя вже не було.

28 хвилина. Вболівальників попросили не світити указками в очі футболістів.

29 хвилина. Після чергового нереалізованого українцями моменту П'ятов закинув голову вгору, подивився в небо і від душі вигукнув: "Твою мать!"

35 хвилина. Де Хеа довго не впроваджує м'яч у гру. "Let's go!" – двічі кричить йому суддя за воротами.

40 хвилина. Ракицький попросив Шевчука накрити самотнього Гаспара.

Перерва. На поле вийшли розминатися запасні. Микита Каменюка першим забіг за ворота і попросив у хлопчаків м'яч для розминки. На що почув: "Нам не дозволили давати". – "Як це не дозволили? – здивувався Каменюка. – Ану, давай!". Після чого таки отримав м'яч.

51 хвилина. Шевчук щось емоційно пояснює Ракицькому, показуючи на відстань між ними.

69 хвилина. Вболівальники скандують "Гусєв!", вимагаючи його виходу на заміну.

85 хвилина. Отримавши знак з лавки про заміну, розминатися Селезньов кинувся до тренера сам і покликав за собою Зінченка. Секунд через 15-ть Селезньов вже стояв біля краю поля чекаючи заміни. А Зінченко встиг лише зняти куртку.

94 хвилина. Де Хеа почув фінальний свисток, стиснув кулак, перехрестився.