Рено Лавіллені став чемпіоном світу в стрибках з жердиною

4 березня 2018, 22:25
Рекордсмен світу взяв планку на висоті 5,90 метра

Рено з "золотом". фото AFP

Француз Рено Лавіллені переміг у стрибках з жердиною на чемпіонаті світу з легкої атлетики в приміщенні, який проходить в Бірмінгемі.

Для золотої медалі Лавіллені вистачило стрибка всього на 5,90 метра. Срібну нагороду виграв американець Сем Кендрікс (5,85 м), третім – став поляк Петро Лісек (5,85 м).

Нагадаємо, що Лавіллені належить світовий рекорд у стрибках з жердиною в залах. У лютому 2014 року на змаганнях "Зірки жердини" в Донецьку Лавіллені стрибнув на 6,16 м, побивши досягнення Сергія Бубки.

До речі, сьогодні на чемпіонаті світу з легкої атлетики збірна України завоювала першу свою медаль. Наші дівчата виграли бронзову нагороду в естафетному бігу 4х400 метрів.

Нагадаємо, що українська чоловіча команда не стартувала в естафеті 4х400 метрів через відсутність одного зі спортсменів – Євген Гуцол не зміг вирушити на ЧС в Бірмінгем через проблеми з візою.

Раніше ми повідомляли, що екстравагантна блондинка Юлімар Рохас виграла чемпіонат світу в потрійному стрибку. Спортсменка з Венесуели показала результат 14,63 метра.