Рімейк фіналу чемпіонату світу-2014: Аргентина ледь не помстилася Німеччині

9 жовтня 2019, 23:56
Команда Скалоні відігралася з рахунку 2:0

Німеччина - Аргентина / Фото: Reuters

Збірна Німеччини приймала національну команду Аргентини в товариському матчі, зігравши з рахунком 2:2.

Читай також: Яскраві фото блондинки, яка надихає найдорожчого гравця збірної Німеччини

На 15-й хвилині Серж Гнабрі відкрив рахунок в поєдинку, а вже через 7 хвилин хавбек Кай Гаверц зміцнив перевагу німецької команди.

Але в другому таймі, на 66-й хвилині, нападаючий збірної Аргентини Лукас Аларіо скоротив відставання гостей, а вже в кінцівці зустрічі, на 85-й хвилині, аргентинський півзахисник Лукас Окампос відправив м'яч у ворота Марк-Андре тер Штегена і зрівняв рахунок.

13 жовтня збірна Німеччини зіграє з національною командою Естонії в матчі відбіркового турніру чемпіонату Європи 2020 року, а Аргентина проведе товариську гру з Еквадором.

До речі, Мессі через дуже довгий язик пропустить старт чемпіонату світу 2022 року. Апеляційний суд Південноамериканської конфедерації футболу залишив в силі дискваліфікацію нападника "Барселони" і збірної Аргентини Ліонеля Мессі під час Кубка Америки-2019.

У попередньому домашньому матчі збірна Німеччини програла Нідерландам з рахунком 2:4.