Рекордсменка світу виграла стометрівку зі зламаною рукою

6 травня 2017, 11:37
Кендра Харрісон стала переможницею етапу "Діамантової ліги"

Рекордсменка світу в бігу на 100 метрів з бар'єрами Кендра Харрісон з США зі зламаною рукою виграла забіг на етапі "Діамантової ліги" в Досі (Катар). Про отриману травму написала сама спортсменка в соцмережах.

24-річна американка виграла забіг, показавши результат 12,59 секунди. Як сама вона пояснила, травма була отримана під час останнього поштовху на старті забігу. Після забігу Харрісон була доставлена в лікарню, де їй наклали гіпс. Представник спортсменки повідомив, що для відновлення їй знадобиться близько шести тижнів.

Сама спортсменка пояснила свій вихід на вирішальний забіг з травмою "власною рішучістю і вірою в бога, яка дає їй сили".

Харрісон є рекордсменом світу на дистанції 100 м з бар'єрами (12,20 секунд). Рекорд був встановлений в липні минулого року на міжнародних змаганнях в Лондоні. Попередній рекорд належав відомій в минулому бігунці з Болгарії Йорданці Донковій (12,21 секунди) і протримався 28 років (з серпня 1988 року