Рекорд в Кубку Девіса: тенісист з Сан-Марино став найстаршим переможцем матчу

18 липня 2019, 10:26
Доменіко Вічіні виграв поєдинок у 47 років і 318 днів

Доменіко Вічіні. Фото ITF

Тенісист збірної Сан-Марино Доменіко Вічіні переміг представника Косова Генка Шеліту в матчі четвертої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса. Зустріч завершилася з рахунком – 6:3, 4:6, 6:3.

На момент перемоги Вічіні було 47 років і 318 днів, що дозволило йому стати найстаршим переможцем зустрічі в історії турніру. Також Вічіні здобув перемогу в парному матчі. Таким чином, збірна Сан-Марино переграла команду Косово з рахунком – 2-1.

Доменіко Вічині дебютував в Кубку Девіса 1993 року. Відтоді він здобув 61 перемогу в одиночному і парному розрядах. Також тенісист є рекордсменом за кількістю проведених тай-брейків на Кубку Девіса – 96.

Він також був першим тенісистом з Сан-Марино, хто потрапив до рейтингу АТР. Влітку 2009 року Вічині займав 652-ге місце в парному рейтингу.

Днями стало відомо, що Симона Халеп понесе прапор Румунії на церемонії відкриття Олімпіади-2020. Про це повідомив президент Олімпійського комітету Румунії Міхай Коваліу.

Цікаво, що на шляху до фіналу Вімблдону Халеп перемогла українку Еліну Світоліну. Як ми писали раніше, Світоліна зробила зізнання після феєричного виходу до півфіналу Вімблдону. "Не думала, що це станеться тут", – заявила українка, яка на англійській траві перервала свою серію з чотирьох чвертьфінальних фіаско на "шоломах".