Рекорд Шумахера встояв: Гран-прі Росії несподівано виграв Боттас (відео)

27 вересня 2020, 16:27
Гамільтон став жертвою помилок на старті й фінішував лише третім – підсумки гонки в Сочі

Гамільтон і Боттас / Фото: Reuters

У Сочі завершилася гонка десятого етапу чемпіонату світу Формули-1 Гран-прі Росії. Її переможцем став представник "Мерседеса" Валттері Боттас, який вдруге в кар'єрі став найкращим на цій трасі. Друге місце посів пілот "Ред Булл" Макс Ферстаппен. Топ-3 замкнув напарник Боттаса Льюїс Гамільтон, який отримав два п'ятисекундні штрафи за неправильне відпрацювання процедури старту. Нагадаємо, напередодні саме Гамільтон виявився найшвидшим у кваліфікації, позаяк Боттас був лише третім.

Отже, легендарний рекорд Міхаеля Шумахера, який за свою кар'єру виграв 91 Гран-прі Формули-1, у Сочі встояв. Гамільтону, як і раніше, потрібна одна перемога, щоб наздогнати за цим показником Шумі.

Раніше ми писали, що в Білорусі несподівано "висунули" в президенти автогонщика з Фінляндії. Кімі Ряйкконен славиться своєю впертістю і вмінням перемагати в складних умовах.

Також ми розповідали, що стан Міхаеля Шумахера не покращиться. Усьому виною нерішучість лікарів у перші години. Тепер німець перебуває у вегетативному стані – він прокинувся, але не відповідає.