Реінкарнація "Львова": найбільш бразильський клуб України в "червоному" матчі обіграв "Ворсклу"

9 листопада 2019, 19:35
Львів'яни, які не вигравали з літа, здобули першу перемогу під керівництвом нового головного тренера

У чемпіонаті України з футболу відбувся заключний матч суботньої сесії 14-го туру. ФК "Львів" покинув дно турнірної таблиці, обігравши на своєму полі "Ворсклу" Віталія Косовського з рахунком 2:0. Таким чином львів'яни перервали свою безвиграшну серію в Прем'єр-лізі, що тривала 8 матчів. Останнього разу до цього ФК "Львів" святкував перемогу 26 серпня, коли на виїзді здолав "Дніпро-1" (3:2).

Огляд матчу "Львів" – "Ворскла" (2:0)

Зазначимо, що "Ворскла", що стала тепер одноосібно найгіршою командою Прем'єр-ліги, догравала матч проти "Львова" вдев'ятьох. У першому таймі за два попередження у полтавчан був вилучений Луїзао, а в другій половині червону картку отримав Мартиненко.

Перемога над "Ворсклою" стала першою біля керма "Львова" для вірменина Єгіше Мелікяна, якому наприкінці жовтня доручили піднімати найбільш бразильський клуб чемпіонату України з останнього місця після відставки Володимира Мазяра.

Статистика матчу "Львів" – "Ворскла" (2: 0)

Львів – Ворскла – 2:0
Голи: Абнер, 13, Пернамбуко, 41 (з пенальті)
Львів: Сарнавський – Люлька, Борзенко, Братков, Татарков – Сабіно (Шина, 88), Приймак, Мартан – Педро, Абнер (Богунов, 67), Пернамбуко (Липе, 82)
Ворскла: Резник – Баєнко, Мартиненко, Чеснаков, Мельничук (Ребенок, 66) – Кравченко, Скляр (Петрович, 84) – Пердута, Луїзао, Васін – Козиренко (Артур, 46)
Попередження: Луїзао, Баєнко, Скляр, Чеснаков, Кравченко, Мартиненко (всі – Ворскла)
Вилучення: Луїзао, 34 (повторне попередження), Мартиненко, 81 (повторне попередження) – обидва Ворскла