Ребров і Петряк на коні: "Ференцварош" виграв дербі Будапешта

4 листопада 2018, 11:05
Український тренер утримує знаменитий клуб в ролі лідера чемпіонату Угорщини

Іван Петряк і його одноклубники по "

У чемпіонаті Угорщини , де останнім часом прописався велика кількість українських футболістів , роль лідера в нинішньому сезоні виконує знаменитий " Ференцварош " , якийвлітку 2018 року очолив один з кращих наших тренерів Сергій Ребров. У 13 – му турі чемпіонату Угорщини " Ференцварош " на своєму полі приймав принципового суперника – МТК , який теж базується в Будапешті .

Ще в першому таймі господарі забили два м'ячі у ворота вихованця вінницького футболу і випускника академії київського " Динамо " Артема Кичака , який зараз виступає за МТК . Після перерви голів не було , матч так і завершився – 2 : 0 .

Український півзахисник Іван Петряк , який в " Ференцварош і" став одним з лідерів , забив чотири голи в чемпіонаті Угорщини та
повернувся в національну збірну країни, провівши 90 хвилин на полі . Екс – захисник збірної України Євген Селін залишився в запасі МТК .

Після 13 – ти турів " Ференцварош " займає перше місце в турнірній таблиці чемпіонату Угорщини – 30 очок . Далі йдуть : " Гонвед " ( 26 ) , "Віді " ( 22 ) , МТК ( 21 ) і " Дебрецен " ( 21 ) .

Раніше ми писали , що в матчі чемпіонату Угорщини між клубами " Академія Пушкаша " і " Ференцварош " був забитий незвичайний гол – ударом з центрального кола.